Türkçe English Deutsch

Anahtar Teslim Firma Sitesi Hazırlanmıştır. | Haberlere Dön
Firmalar için çağımızın teknolojisine uygun full yönetilebilir, dinamik web sitelerini uygun fiyatlardan kuruyoruz.
Hazır Site Nedir?
 
 Hazır Site için, herhangi bir programlama bilgisine sahip olmaksızın firmanıza ait sitenizi kendi kendinize yapabilmenizi sağlayan gelişmiş güncellenebilen bir sistemdir.
 
 
Herkes Kullanabilir mi?
 
 Kesinlikle "Evet". Eğer internet sitesi gezebilecek kadar bilgisayar kullanabiliyorsanız, OfoSoft Bilişim Hazır Site ile günümüzün modern ve gelişkin internet sitelerinin sunduğu şıklığa ve fonksiyonlara sahip bir internet sitesini çok kısa bir süre içinde oluşturabilir ve zamanla ihtiyacınıza göre güncelleyebilirsiniz.
 
 
Hazır Site ile neler yapabilirim?
 
Kurum adınızı taşıyan bir alan adı (firmaadiniz.com, firmaadi.net vb.) sahibi olabilirsiniz,
Çok hızlı ve yüksek kapasiteli bir barındırma paketine sahip olabilirsiniz,
Fotoğraflarınızı bir slayt gösterisi şeklinde yayınlayabileceğiniz, firmanızla ilgili resimler ekleyebilirsiniz.
Hizmetlerinizle ilgili bilgi verebileceğiniz sayfanızı detaylı şekilde oluşturabilirsiniz,
İstediğiniz her konuda Duyurular-Haberler yayınlayabilirsiniz.
Ziyaretçileriniz ile doğrudan etkileşime geçebilmenizi sağlayacak iletişim bölümü sahibi olabilirsiniz,
Kendi adınızı taşıyan e-posta adresi oluşturup, e-postalarınızı kendinize ait adresten gönderip alabilirsiniz. Hatta 20 adete kadar e-posta hesabı oluşturup çevrenizdeki insanların veya kurum çalışanlarının sizin alan adınızı taşıyan e-posta hesaplarına sahip olmalarını sağlayabilirsiniz,
Firmanız hakkında, vizyonunuz ve misyonunuzu yayınlayabileceğiniz özel sayfanızı oluşturabilirsiniz.
 
Yardım Gerekirse?
 
 OfoSoft Bilişim olarak sadece satış öncesi ve satış sırasında değil, satış sonrası da müşterilerimizin ihtiyaçlarına "Yüksek Teknik Destek" sloganıyla hareket ederek telefon, e-posta ve canlı sohbet sistemleri (msn, skype) ile destek sağlayarak müşterilerimize hizmet almanın ayrıcalığını yaşatıyoruz.
 
 
E-Posta adresi pakete dahil mi?
 
 Evet, OfoSoft Bilişim Hazır Site 20 adet e-posta ile gelmektedir ve sitenizi güncellemeniz için vermiş olduğumuz kontrol panelinden e-posta adreslerinizi de kontrol edebilirsiniz. Böylelikle 20 adete kadar alan adınızı taşıyan (adsoyad@firmaadiniz.com, calisan@firmaadi.net vb.) e-posta ekleyebilir ve e-posta kota durumunu kontrol edebilirsiniz. E-postalarınızı ister Outlook gibi yardımcı programlar sayesinde kontrol edebilirsiniz.
 
 
Arama Motorlarına Tanıtabilir miyim?
 
 Öncelikler şunu belirtelimki, dünyada aramaların %90'ı Google, Yahoo ve MSN üzerinden yapılmaktadır. Kısaca bu 3 arama motorunun sitenizi taraması dünya üzerinde sitenizin bulunmasını sağlamaya yeterlidir. OfoSoft Bilişim Hazır Site'mizin kodlaması bu 3 önemli arama motorunun dikkate aldığı arama kriterlerine göre geliştirilmiştir. Bu motorlar sitenizi bir ziyaretçi gibi takip edip, sitenizin içeriğini kaydederek arama yapan insanların sizin sitenize ulaşmasını sağlar.
 
 
Peki internet siteme kaç fotoğraf ekleyebilirim? Bir sınır var mı?
 
 Hazır Site'nin belli bir kapasitesi vardır ama normal bir kullanıcının ulaşmasının zor olduğu bir sınırdır. Hazır Site'nin izin verilen dosya alanı 2000 MB'tır. Ortalama bir fotoğrafın 200 KB olduğunu düşünürsek tahmini olarak internet sitenize 10000 fotoğraf yükleyebilirsiniz.
 
 
Kurulumu ben mi yapacağım?
 
 Hayır. Siparişinizi verdikten sonra internet siteniz OfoSoft Bilişim Hizmetleri tarafından kurulup güncellemeye ve kullanıma hazır bir şekilde size teslim edilecektir. Satın aldıktan sonra ortalama kurulum süremiz 5 iş gündür. İş yogunluğu durumlarında bu süre (+-)2 iş güne çıkabilmektedir.
 
 
Nasıl Satın Alabilirim?
 
 OfoSoft Bilişim Hazır Site alabilmeniz için isterseniz ürünü online sipariş edebilir, isterseniz iletişim bölümünden irtibata geçebilir, dilerseniz de cep telefonlarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz...
 
 
İyi güzelde peki ya fiyatı?
 
 Sistemimize sadece ve sadece Yıllık 250 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Size sunduğumuz hizmetlere artı ek ücret ödemesi olmaksızın. Alan adı, hosting vb. herşey dahil sadece 250 TL'dir. Düşünüldüğü zaman normal bir internet sitesi açtıracak olsanız 150 TL sabit alan adı ve hosting gideriniz olmaktadır. Yani siz sadece yıllık 100 TL fark ödeyerek kurumsal bir internet sitesi sahibi olmuş oluyorsunuz.
 
Çağımızın teknolojine uygun, full yönetilebilir, arama motoru dostu bir siteye sahip olmak için erken davranın karlı çıkın.
 
Örnek Adreslerimiz : www.boyraztemizlik.com   - www.anadoluelektriksivas.com -

Resimleri Orjinal Boyutlarında Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız.

Okunma Sayısı : 6834
Ana Sayfa | Hakkımızda | Neler Yaptık | Ekibimiz | İletişim Bizi Sosyal Ağlarda Takip Edin
 
 
2008-2012 OfoSoft.Com. Her Hakkı Saklıdır.
Tasarım & Kodlama : OfoSoft®