Türkçe English Deutsch

Web Siteniz Yok Mu?
- Web Siteniz Yok mu ? 
 
- Web Tasarımı Çalışması Bitmedi veya Sorun mu Çıktı ? 
 
- Web Sitesi Yaptırdınız Fakat Güncelleyemiyor musunuz? 
 
- Web Siteniz Yetersiz Kaldı Geliştirmek mi İstiyorsunuz ? 
 
Yönetilebilir Dinamik Paketlerimiz sizi birkaç saat içinde çalışan web sitesi sahibi yapar.
 
İnternet teknolojisinin günümüzde son derece gerekli hale geldiği ve olmazsa olmaz bir faktör halini aldığı kaçınılmaz bir gerçektir.
 
Bireyler için, kendilerini özgürce ifade edebilecekleri ve kişilerle iletişim kurabilecekleri bir platform olduğu gibi; şirketler için de, elektronik ticaretin avantajları sayesinde yepyeni pazar alanları yaratabilecekleri uluslararası bir piyasadır. 
 
Her çapta firmanın ve her türlü ürünün, hizmetin sergilendiği, günün 24 saati ve yılın 365 günü açık olan bir fuar özelliği ile size asla ulaşamayacağınız pazarların kapılarını açmaktadır. 
 
Şirketiniz için tasarlanmış bir web sitesi, bulunduğunuz sektördeki yerinizi tanıtmanızı sağlar, mevcut ürünlerinizin detaylı olarak tanıtılmasına yardımcı olur, sınırsız ve daimi bilgi ulaşımını sağlar, 
 
Müşterilerinizle doğrudan bağlantı kurmanızı, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili gelişme ve yenilikleri hızlı ve kolay bir şekilde, anında duyurmanızı sağlar.
 
Bu doğrultuda günümüzde sadece şirketler için değil şahıslar için dahi adlarını taşıyan web sayfaları en önemli ihtiyaç ve hatta tabelasından, kartvizitinden dahi önemli hale gelmiştir. 
 
Bir web sitenizin olmasının size kazandıracağı avantajlardan bazıları;
 
  • Web sayfaları firmaların herşeyden önce prestij kaynağı olup, aynı zamanda katalog ve ürün tanıtımları açısından da büyük bir avantajdır.
  • Web sayfanızla sadece çevrenize değil Türkiyenin tamamına ve hatta dünyanın dört bir yanına kendinizi tanıtabilir, şirketinizin ticari boyutlarını ülke dışına taşıyabilirsiniz. 
  • Ürün ve hizmet tanıtımında 7 gün 24 saat online hizmet verip; numune göndermekten, katolog yetiştirmekten ve diğer reklam araçlarına yüklü meblağlar ödemekten kurtulabilirsiniz.
  • Yaptığımız tasarımlarla sizi dünyaya tanıtmayı ve tüm bu avantajlara sahip olmanızı sağlıyoruz. 
 
Fiyatlar ve Sunduğumuz yazılımlar hakkında bilgi almak için paketlerimizi buraya tıklayarak inceleyiniz. 
 

Tüm Paketlerimiz Arama Motorları İçin Özel Kodlanmıştır.
Ana Sayfa | Hakkımızda | Neler Yaptık | Ekibimiz | İletişim Bizi Sosyal Ağlarda Takip Edin
 
 
2008-2012 OfoSoft.Com. Her Hakkı Saklıdır.
Tasarım & Kodlama : OfoSoft®